Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3Katalóg F.R.A.NOVINKA -  Katalóg F.R.A. https://issuu.com/wilde-aecker/docs/fra_catalog_2018_2019  ...

O nás
O nás

Internetový obchodík Alter-equestrian vznikol s cieľom priblížiť a propagovať bezzubadlové uzdečky, menej bežné vybavenie pre kone a zaujímavé produkty, ktoré nie sú bežnou súčasťou každého obchodu s jazdeckými potrebami.

Aj keď jazdenie bez zubadla hlavne u rekreačných jazdcov u nás nie je žiadnou novinkou, verím, že ak Vám ponúnkeme čo najviac typov bezzubadlových uzdečiek, prebudí to vo Vás nadšenie pre bezzubadlovky a hlavne Vám to pomôže s výberom toho správneho typu pre Vášho koňa a jazdenie bez zubadla sa nebude obmedzovať len na povrazové ohlávky alebo westernové side-pully, ale vďaka rozmanitej ponuke štýlov prenikne plnou mierou do bežného jazdenia a snáď aj do prípravy športových koní.

E-shop s týmto zameraním bol pre mňa jasnou voľbou, keďže som bezzubadlový nadšenec a aj takýmto spôsobom by som rada každého podporila v akomkoľvek pokuse jazdiť bez zubadla, či už natrvalo, alebo aspoň občas.

Želám Vám krásne strávené chvíle s Vašimi koňmi.

Vaša ALI